#basenyantractyowe

Luksus w zasięgu ręki...
Spełniaj marzenia...

nasze baseny antracytowe to lata doświadczeń
i podróży do najpiękniejszych miejsc na świecie.

Ogólne warunki

ZAMÓWIENIE, CENY I PŁATNOŚĆ

Każdy klient otrzymuje szczegółową wycenę na wybrany produkt. Po zapoznaniu się z ofertą i wyrażeniu chęci zamówienia produktu, klient przesyła swoje dane oraz adres dostawy. Sprzedawca tworzy zamówienie i wysyła e-mail do klienta, zamówienie jest ważne jako umowa kupna.

Padane ceny nie zawierają podatku VAT. Dodatkowo zostanie naliczona również wysyłka. Warunki płatności i dostawy podane są w zamówieniu

Warunki wysyłki podane są w zamówieniu.

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY

Niektóre z naszych produktów: baseny, zadaszenia basenów, wybrane wyposażenie basenów to wyroby na zamówienie. Produkty wytwarzane są zgodnie z życzeniami klientów, które są określone przy każdym zamówieniu (rozmiar, model, kolor, specjalne przygotowanie do montażu), dotyczy to również wszystkich produktów, które są na stanie w magazynie do natychmiastowej dostawy.

Prawo klienta do odstąpienia od umowy (okres odstąpienia) obowiązuje przez 14 dni. Okres odstąpienia od umowy rozpoczyna się w dniu, w którym klient otrzymał produkt lub jego znaczną część. Jeśli umowa dotyczy specjalnie wyprodukowanego produktu – lub produktu, któremu nadano wyraźny osobisty charakter, okres odstąpienia rozpoczyna się od daty zamówienia.

Nie masz prawa do odstąpienia od umowy, jeśli:
Usługa jest uruchamiana w okresie odstąpienia od umowy za Twoją zgodą, cena uzależniona od wahań na rynku finansowym, np. Akcja, produkt ze względu na swój charakter nie może zostać zwrócony, pieczęć została zerwana na nagraniach audio lub wideo lub programach komputerowych . Uszczelnianie odnosi się również do uszczelnień technicznych.

Kiedy skorzystałeś z prawa do odstąpienia od umowy:
Masz obowiązek utrzymywać produkt w tak dobrym stanie, w jakim go otrzymałeś. Nie możesz go używać, ale oczywiście dokładnie go zbadaj. Jeśli produkt zostanie uszkodzony lub utracony w wyniku zaniedbania, tracisz prawo do odstąpienia od umowy.

POLITYKA PRYWATNA

„Składając u nas zamówienie, podajesz swoje dane /. W związku z rejestracją i zamówieniem zgadzasz się, że przechowujemy i wykorzystujemy Twoje dane w naszej firmie w celu wykonania umowy z Tobą. Zgodnie z ustawą o danych osobowych mają prawo do otrzymania zarejestrowanych przez nas informacji o Tobie. Jeśli są one nieprawidłowe, niekompletne lub nieistotne, możesz zażądać poprawienia lub usunięcia informacji. W takim przypadku skontaktuj się z nami przez e-mail. ”

DOSTAWY

Czas dostawy jest podany w zamówieniu przy każdej metodzie wysyłki. Jeśli artykuł ma inny czas dostawy, jest to zaznaczone przy każdej pozycji. Niezebrane pakiety

ZWROTY

Zwroty dokonywane są na własny koszt, chyba że przedmiot jest uszkodzony lub nieprawidłowo zapakowaliśmy. Zwroty powinny być przesyłane listem lub paczką, a nie za pobraniem. W przypadku wymiany opłacamy nową przesyłkę od nas do Ciebie.
Po skorzystaniu z prawa do odstąpienia od umowy musisz:
w przypadku przedmiotu: odeślij go lub zwróć do nas
w przypadku usługi: zachowaj dostępny nam materiał, chyba że powoduje to dla Ciebie niedogodności.
Obowiązek spłaty:
Jeśli skorzystałeś z prawa do odstąpienia od umowy, zwrócimy Ci kwotę zapłaconą za produkt tak szybko, jak to możliwe, nie później niż w ciągu 30 dni od dnia, w którym otrzymaliśmy produkt lub, jeśli jest to usługa, powiadomienie, że żałowali. Zwracając przedmiot, musisz sam pokryć koszty zwrotu. Zawsze ponosimy koszty zwrotu za odesłanie tzw. Towaru zastępczego.
Zobacz także ustawę o agencji konsumenckiej i ustawę o umowach na odległość, a także wspólną unijną stronę rozwiązywania sporów http://ec.europa.eu/odr.